Památné výroky

Připravte lustr Donald se vrací!

13. prosince 2012 v 14:21 | J.S.V.

Aktuální rozhovor s oporou zadních řad STS Chvojkovice-Brod

Donalde naposledy jsme Tě viděli na hřišti na TS cupu v Tvrdošíně jak úspěšně zakládáš protiútok soupeře,potom si odkulhal na střídačku. Co se stalo??(tvářím se tázavě a poposedám si)

Tak tenhle moment si pamatuju naprosto presne.(vzpomíná) Hra se mi v te chvily zdala naprosto jednoznacna meli jsme uzemni i herni prevahu a souper byl naprosto odevzdanej tak me napadla myslenka ze kdyz jim pomuzu dostat se přes půlku a jeste ze nahraju zraneni jako ze me ustvali a donutili k chybe tak se chytnou a hra dostane novej naboj.A myslim ze se mi to povedlo. Hra opravdu dostala novej naboj a slo vam to beze me daleko lip (usmívá se)

Dostala se ke mě informace,že si se nedávno podrobil komplikovanému lékařskému zákroku.(tvářím se vážně) Nesouvisí tento zákrok se zmiňovaným momentem? Nešlo opravdu jen o předstírané zranění??(šibalsky se usmívám)

Ano tahle informace je opravdu pravdiva(nezastírá-pozn.redakce) a popravde mela byt v prisnem utajeni aby se o tom nedoslechli tymy ze souteze. Asi chapete ze kdyz se zrani opora tymu ostatni to naslapne k lepsim vykonum..(myslí to vážně!? :)
Tento zakrok s timto momentem souvisi. Me nahrane zraneni bylo nahrane opravdu do detailu se vsim vsudy.Tedy i stim zranenim.-))Pretrhl jsem si záměrně predni krizovy vaz,ale je to jen prkotina ze ktere se hned vyhrabu a pomuzu muzstvu ke slepsenym vykonum.(říká a zkouší zraněné koleno ohnout) (marně pozn.redakce)

Jak probíhá rekonvalescence? A nemyslíš si že bude velice obtížné se prodrat do záladní sestavy plné opor ?

Tak rekonvalescence probiha podle mych predstav. Nic neboli jizva se hoji(podrbe si ji) a rehabylitacni sestry jsou pekny takze podle planu(podívá se říčně na družku Mirku)
Samozrejme ze to bude asi trochu tezke prodrat se zpet do sestavy,ale nevidim zadny duvod aby se to nepovedlo. Ale rozhodne to nechci uspechat.(na chvilku zvážní )Nejdriv se poradne uzdravit a pak pokracovat dal.A verme ze budu silnejsi nez predtim.(smích-můj)

Tak v to asi doufají všichni hráči i realizační tým.(poposedám si ještě) Nedávno se vyjádřil trenér Malota v souvislosti se soupiskou na příští sezónu v tom smyslu že si v příštích týdnech na hráče důkladně posvítí... Má to nějakou spojitost s lustrem??(spekuluji)

Tak ja hlavne musim mym spoluhracum i realizacnimu tymu podekovat ze mi vsichni drzi palce a zajima je jak to semnou vypada.(otře si orosené oči - rukou)Jsem rad ze v tymu neni zadna rivalita.(padá mu kámen ze srdce)
Trener Malota je muz na svem miste.(ukazuje na fotku trenéra na svém nočním stolku)Je to tvrdej ale spravedlivej trener.(pokyvuje-hlavou)Je radost pod nim hrat.(blažený úsměv)A to ze si chce na muzstvo posvitit je samozrejme spravne.Kazen,disciplina a moralka musi byt pak se teprv dostavuji vysledky(zamyslí se) A jestli to ma spojitost s mym lustrem?(udělá tázavou grimasu) Je to dost pravdepodobne.Minuly tyden jsem menil zarovky tak vyborne sviti a odhali kazdou chybicku.(ukazuje berlí ke svému nejoblíbenějšímu lustru)

Posledí otázka je zaměřena na Tvou aktuální kondici.
Kdy si půjdeš po náročné operaci poprvé"zaběhat" ? (zapaluji si cigaretu)

Tak verim ze s mou kondici to bude stejne dobre jako pred urazem.(věří si a dává pokyn Mirce ať přinese popelník a otevře okno) Snazim se ji udrzovat uz behem rekonvalescence drobnymi cviky(myslí kondici né Mirku-asi) upravil jsem si jidelnicek a zatim si myslim ze to ma sve vysledky.
A ohledne behani.(zamyslí se dlouze a vykáže Mirku(družku Donalda pozn.redakce) z místnosti) Je o me znamo v muzstvu ze beham strasne rad. Hlavne vecer kdy je vsude klidek a hlavne tma si chodim zabehat u nas po sidlisti kde jsou vyborne cesticky akorat k behani stvorene.Takze doufam ze cca ke konci ledna bych uz mohl podniknout prvni vybeh kde se doufam totalne vyšťavim (říčný úsměv)A hlavne poznam jak na tom stou ko(u)ndickou(doslovný přepis) opravdu jsem(doufá)
Jinak dekuju za rozhovor a timto si dovolim jeste pozdravit me fanousky i fanousky celeho naseho tymu STS Chvojkovice-Brod.(dodává na závěr a poliká prášek na bolest(růžovku-pozn.redakce))
Nezbývá mi než popřát Donaldovi úspěšnou rekonvalescenci a brzký návrat do základní sestavy.

pro www.muzskystsflorbal.cz J.S.Volejník

další články autora zde nehledejte,žádné neexistují

Kapitánova zdravice k TS Cupu

12. června 2012 v 10:58


Nazdar hoši, co k tomu dodat? To co jsme dokázali se nedá označit jinak než fantazie... Bojovnost, vůle, touha po vítězství, soudržnost a tolerance. To jsou dle mého názoru důvody našeho úspěchu. Moc Vám všem děkuju za úžasnej zážitek. Zazpívat si Českou hymnu v dresu STS při nástupu na finále byl nepopsatelnej zážitek a po posledním nájezdu jsem měl slzy na kraji stejně jako ve Rtyni. Ještě jednou díky. Váš hrdý kapitán STS Chvojkovice Brod Josef Stanislav Volejník devíti násobný vítěz rally Konopiště a osminásobný mistr !!!

Čajánek nebo Cofee ?

18. dubna 2007 v 8:18
Záznam jedné z mnoha slavných rozprav u snídaně na turnaji v Kaplicích, kterou odstartovalo váhání většiny osazenstva nad tím, jestli si dá Čajánek nebo Cofee ???
"Viděli jste? To byla Sýkora - Ne,ne, to byl přece Špaček - Jasná Straka - Vy jste teda Výborný hovada, vy nepoznáte Stehlíka? - No, každopádně to byl nějakej Ptáček a nebuďte na sebe jako Neliba - Co blbneš, vždyť my jsme naopak na sebe jako Beránek a Ovečkin! - Myslím, že je na čase tuhle neplodnou debatu uzavřít tim, že už nám zase všem Stavjaňa!Mimochodem Donalde, proč jsi pořád tak smutnej, něco se ti Salo..?"

Starosta Hudlic

18. dubna 2007 v 8:14
"Sice to nechápu, protože jsem ty samé mládence viděl v rozjařeném stavu ještě ve 4 hodiny ráno v Hudlicích na náměstí, ale musím jim pogratulovat k vítěztví v turnaji !"

O maggi v Bratislavě

18. dubna 2007 v 8:13
Je to takové polívkový koření
Tumpach, když se snažil v Bratislavě nechápající servírce vysvětlit výraz Maggi ...

Gregorek v Kopřivnici

18. dubna 2007 v 8:08
Slezte z toho lustru, Donalde... Vidím vás !
Gregor se snažil obelstít brankáře při jednom z nájezdů v Kopřivnici záludnou fintou, kdy se podíval do rohu haly se slovy "Slezte z toho lustru, Donalde - vidím vás", jenže při slově "vidím", mu ujel míček rovnou k brankáři, ale skutek to byl určitě památný!

Prouza v Kaplici

18. dubna 2007 v 8:07
Já nevim...my to dostáváme
Vrátný Prouza na dotaz dotěrných fanoušků v Kaplici, kolik stojí taková krásná hokejka?

Chocholoušek v Pohořelicích

18. dubna 2007 v 8:06
Já budu dávat góly...mě to baví!
Chocholouškova první a poslední slova toho dne, kdy na turnaj dorazil až do jeho druhé poloviny, aby se následně v Pohořelicích stal celkovým vítězem kanadského bodování!

Obavy Koudelky

8. dubna 2007 v 3:18
Počáteční obavy Koudelky před památným Hudlicecupem
Je možné, že na stránkách www.fbchudlice.com nejsme na seznamu přihlášených ?
K.

Donaldova omluva z Louňovic

8. dubna 2007 v 3:16
Donaldova omluva z oslav...
Nazdar Chvojkovičáci, já se bohužel musim omluvit z oslavy prvniho titulu, asi nestačim slést z lustru:-))) tak si to uzijte a zelený zdar:-))))) Čauves Donald

Hlášky z Jáchyma

6. dubna 2007 v 15:06
Filmové hlášky z Jáchyme, hoď ho do stroje (1974)
"A každýmu z nich jsem tady na tý točně říkal: Neber úplatky, neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho zblázníš, ale je to marný, je to marný, je to marný..."
__
"Váš manžel má velice dobrou náladu, milostivá, zítra ho vezmu na rentgen a podívám se mu na tu hlavu. Vás nepotěším, paní Dostálová, stále kvoká, stále kvoká..."
"Jo, ten chladič je v pořádku, ale budu se vám muset podívat na hlavu, tam to někde teče. Jo pane Kalina, vás nepotěším, pořád to klepe. To víte, nemažete, klepe to!"
__
"Manžel tráví většinu času na cestách...."
__
"Koudelka, co to děláš?"
"Já jsem tady... rozklepával nejtek! Já jsem do toho bouchal kladivem a omylem se to zvětšovalo a zvětšovalo až se to zvětšilo, rozpláclo se to. Já si vemu novej!"
"Takhle se rozklepaj nejtky, co? Koudelko, já tě sleduju už dlouho, já se kolikrát dívám jinam, ale pořád tě vidím! Ty jsi na nejlepší cestě k Chocholouškovi!"
__
"Jak se jmenuješ?"
"František Koudelka."
"No tak se na tebe podíváme... Človeče, on stojí jak přibitej! Kdes byl před tím, chlapče?"
"STS Chvojkovice - Brod."
"No, zřejmě slušný oddíl, no!"
__
"Když myslíte tedy do počtu, tak já bych to tedy v zájmu celku, kdyby to tedy vzal někdo jinej."
"No výborně, to je slovo chlapa. Takže jako sedmý nastupuje Koudelka."
__
"Zdravíčko, pane Prouza, jak se máme?"
"Ale, stojí to za prd, samej fofr."
"Tak to máte kritický den! Potřebujete silné nervy, potřebujete citovou odolnost, hvězdička znamená úspěch!"
"Seš blbej, nebo co?"
__
"Nazdar hoši!!! Tak kdepak je ten prďola, co tady čepuje to pivo???"
__
"Růže k lásce schůdeček, s úctou Béda Hudeček."
__
"Náš ústav se vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, k jakému dochází maximálně jednou (dvakrát, třikrát) za deset let."
__
člen delegace:
"Vy jste František Koudelka? Naše výpočetní středisko Jih se vám upřimně omlouvá, zjistili jsme, že kondiciogramy, které vám už léta posíláme, nepatří vám, ale důchodci Františku Koudelkovi z Příbrami..."
"Když dovolíte, já su Tonek Trósil. Protože přéčinou byla elektrónka E-13 z našeho podniko Katoda Olomóc, přepojuje se k omluvě i naša fabrika."
 
 

Reklama