Památné skutky

Ripstole

18. dubna 2007 v 7:49
Zachata před svým prvním florbalovým zápasem konečně slezl z ripstole...
pozn: kdy to přesně bylo se zatím nedochovalo a dále se po tomto datu pátrá?

Uko v Kopřivnici

18. dubna 2007 v 7:47
Uko Ješita na sebe neváhal obětavě před památnými nájezdy o 3. místo na Vikings Cupu v Kopřivnici nalákat miniaturu klíštěte, jen aby se při nájezdu rafinovaně dostal do přečíslení...
Kamarádi spoluhráči ho tak během nájezdu mohli povzbuzovat, pro tuto florbalovou situaci netradičnímy, pokřiky jako: Nesóluj a dejte si to... Jste dváááá... Do kombinacééé !!!
pozn: později se ještě navíc ukázalo, že klíšťák měl sebou i bratříčka, logicky !

APEL J.S.V před Hudlicema

8. dubna 2007 v 3:04
Volejníkům APEL z 23. června 2006 17:35, krátce po fotbalovém MS v Německu a před účastí oddílu v prestižním HOAC (Hudlice Open Air Cup)
Apeluji na vas drazi Chvojkovictí!!!!!!
Pojedme do Hudlic vyhrát na protest proti výkonu fotbalistů a ukázat jak hraje a jak bojuje odcházející generace,pojedme ukazat ze mame jeste co rict! A ze umíme vitezit.Apeluji na vsechny co vahaji reprezentovat STS Chvojovice-Brod at si uvedomi ze nehraji jen za sebe ale i za vsechny obcany panem Prouzou počínaje a pani Nevyjelovou konče!!!!!
At si uvedomi že reprezentovat neznamena mit drahe znackove dresy,ale mít srdce na spravnem miste a ochotu bojovat do poslední čepele!!!!!Za cest a slavu nasi obce Myslete na to driv nez odmítnete reprezentacni pozvanku a myslete na to
ze slusnej oddil delaji slusní lide!!!!!!! Váš J.S. Volejník

P.S. Poslete tento Apel prosim dal nemam na vsechny adresu diky
 
 

Reklama