Prosinec 2012

Připravte lustr Donald se vrací!

13. prosince 2012 v 14:21 | J.S.V. |  Památné výroky

Aktuální rozhovor s oporou zadních řad STS Chvojkovice-Brod

Donalde naposledy jsme Tě viděli na hřišti na TS cupu v Tvrdošíně jak úspěšně zakládáš protiútok soupeře,potom si odkulhal na střídačku. Co se stalo??(tvářím se tázavě a poposedám si)

Tak tenhle moment si pamatuju naprosto presne.(vzpomíná) Hra se mi v te chvily zdala naprosto jednoznacna meli jsme uzemni i herni prevahu a souper byl naprosto odevzdanej tak me napadla myslenka ze kdyz jim pomuzu dostat se přes půlku a jeste ze nahraju zraneni jako ze me ustvali a donutili k chybe tak se chytnou a hra dostane novej naboj.A myslim ze se mi to povedlo. Hra opravdu dostala novej naboj a slo vam to beze me daleko lip (usmívá se)

Dostala se ke mě informace,že si se nedávno podrobil komplikovanému lékařskému zákroku.(tvářím se vážně) Nesouvisí tento zákrok se zmiňovaným momentem? Nešlo opravdu jen o předstírané zranění??(šibalsky se usmívám)

Ano tahle informace je opravdu pravdiva(nezastírá-pozn.redakce) a popravde mela byt v prisnem utajeni aby se o tom nedoslechli tymy ze souteze. Asi chapete ze kdyz se zrani opora tymu ostatni to naslapne k lepsim vykonum..(myslí to vážně!? :)
Tento zakrok s timto momentem souvisi. Me nahrane zraneni bylo nahrane opravdu do detailu se vsim vsudy.Tedy i stim zranenim.-))Pretrhl jsem si záměrně predni krizovy vaz,ale je to jen prkotina ze ktere se hned vyhrabu a pomuzu muzstvu ke slepsenym vykonum.(říká a zkouší zraněné koleno ohnout) (marně pozn.redakce)

Jak probíhá rekonvalescence? A nemyslíš si že bude velice obtížné se prodrat do záladní sestavy plné opor ?

Tak rekonvalescence probiha podle mych predstav. Nic neboli jizva se hoji(podrbe si ji) a rehabylitacni sestry jsou pekny takze podle planu(podívá se říčně na družku Mirku)
Samozrejme ze to bude asi trochu tezke prodrat se zpet do sestavy,ale nevidim zadny duvod aby se to nepovedlo. Ale rozhodne to nechci uspechat.(na chvilku zvážní )Nejdriv se poradne uzdravit a pak pokracovat dal.A verme ze budu silnejsi nez predtim.(smích-můj)

Tak v to asi doufají všichni hráči i realizační tým.(poposedám si ještě) Nedávno se vyjádřil trenér Malota v souvislosti se soupiskou na příští sezónu v tom smyslu že si v příštích týdnech na hráče důkladně posvítí... Má to nějakou spojitost s lustrem??(spekuluji)

Tak ja hlavne musim mym spoluhracum i realizacnimu tymu podekovat ze mi vsichni drzi palce a zajima je jak to semnou vypada.(otře si orosené oči - rukou)Jsem rad ze v tymu neni zadna rivalita.(padá mu kámen ze srdce)
Trener Malota je muz na svem miste.(ukazuje na fotku trenéra na svém nočním stolku)Je to tvrdej ale spravedlivej trener.(pokyvuje-hlavou)Je radost pod nim hrat.(blažený úsměv)A to ze si chce na muzstvo posvitit je samozrejme spravne.Kazen,disciplina a moralka musi byt pak se teprv dostavuji vysledky(zamyslí se) A jestli to ma spojitost s mym lustrem?(udělá tázavou grimasu) Je to dost pravdepodobne.Minuly tyden jsem menil zarovky tak vyborne sviti a odhali kazdou chybicku.(ukazuje berlí ke svému nejoblíbenějšímu lustru)

Posledí otázka je zaměřena na Tvou aktuální kondici.
Kdy si půjdeš po náročné operaci poprvé"zaběhat" ? (zapaluji si cigaretu)

Tak verim ze s mou kondici to bude stejne dobre jako pred urazem.(věří si a dává pokyn Mirce ať přinese popelník a otevře okno) Snazim se ji udrzovat uz behem rekonvalescence drobnymi cviky(myslí kondici né Mirku-asi) upravil jsem si jidelnicek a zatim si myslim ze to ma sve vysledky.
A ohledne behani.(zamyslí se dlouze a vykáže Mirku(družku Donalda pozn.redakce) z místnosti) Je o me znamo v muzstvu ze beham strasne rad. Hlavne vecer kdy je vsude klidek a hlavne tma si chodim zabehat u nas po sidlisti kde jsou vyborne cesticky akorat k behani stvorene.Takze doufam ze cca ke konci ledna bych uz mohl podniknout prvni vybeh kde se doufam totalne vyšťavim (říčný úsměv)A hlavne poznam jak na tom stou ko(u)ndickou(doslovný přepis) opravdu jsem(doufá)
Jinak dekuju za rozhovor a timto si dovolim jeste pozdravit me fanousky i fanousky celeho naseho tymu STS Chvojkovice-Brod.(dodává na závěr a poliká prášek na bolest(růžovku-pozn.redakce))
Nezbývá mi než popřát Donaldovi úspěšnou rekonvalescenci a brzký návrat do základní sestavy.

pro www.muzskystsflorbal.cz J.S.Volejník

další články autora zde nehledejte,žádné neexistují