Květen 2010

Bramburkiada 2010

30. května 2010 v 16:26
P1020100

O víkendu proběhla v bažině u Louňovické základny předsezónní Bramburkiáda... Více fotek ve fotogalerii.

Hudlice se blíží

21. května 2010 v 0:16
HOAC2010
Za měsíc, o víkendu 26.-27.6. se uskuteční už pátý ročník tradičního Hudlice Open Air Cupu. Pořadatelé již oznámili konečný seznam přihlášených, STS jako obhájce loňského titulu nechybí:

STS CHVOJKOVICE BROD, ZANZIBAR TEAM, TAGO MAGO STARS, KERIO PLZEŇ, TJ SOKOL VRŠOVICE, LAS PLANTAS, FBC BZOVÁ, TJ SOKOL SKVRŇANY, G-TEAM, Hudlice United Players a Manďák crew


____________________________________________________________________________________________________
a zde je malá připomínka reportáže z loňské učasti STS na HOAC:

HU HU HU HU, DLI DLI DLI DLI, CE CE CE CE...                                      (v Hudlicích, 29.6.2009)

Jako nůž máslem prošel tým STS nástrahami openairu v Hudlicích, kde po páteční discoexhibici, 3ech sobotních výhrách ve skupině, vybojoval v nedělním v play-off další 3 vítězství a mohl tak začít slavit svůj druhý Hudlický titul !!!
Další fotky z průběhu zájezdu do Jungmannova rodiště jsou vlevo v menu v galerii "Hudlice 2009", nebo také i přímo pod odkazem http://sts-florbal.galerie.cz/

Finálový soupeř uznal kvality STS na svém blogu takto: Určitě je třeba pogratulovat týmu STS a to nejen k vítězství na turnaji. Kluci nám ukázali, že se máme ještě hodně co učit a že je na čem pracovat. Mezi skvosty určitě patří jejich "autobus", kolekce oblečení i společenské výkony. :-) (celý článek: ZDE)