Červen 2009

Hu hu hu hu, dli dli dli dli, ce ce ce ce

29. června 2009 v 7:21
Jako nůž máslem prošel tým STS nástrahami openairu v Hudlicích, kde po páteční discoexhibici, 3ech sobotních výhrách ve skupině, vybojoval v nedělním v play-off další 3 vítězství a mohl tak začít slavit svůj druhý Hudlický titul !!!
Další fotky z průběhu zájezdu do Jungmannova rodiště jsou vlevo v menu v galerii "Hudlice 2009", nebo také i přímo pod odkazem http://sts-florbal.galerie.cz/

Finálový soupeř uznal kvality STS na svém blogu takto: Určitě je třeba pogratulovat týmu STS a to nejen k vítězství na turnaji. Kluci nám ukázali, že se máme ještě hodně co učit a že je na čem pracovat. Mezi skvosty určitě patří jejich "autobus", kolekce oblečení i společenské výkony. :-) (celý článek: ZDE)Když myslíte tedy do počtu, tak já bych to tedy v zájmu celku...

5. června 2009 v 1:51 Památné skutky
... v zájmu celku v sobotu 6.6. v 16h v Praze 6 opustí Fratišek Koudelka za asistence četných hostí včetně všech členů oddílu řady mladých svobodných pánů !
Na tuto poslední svobodnou pouť se vydá odpoledne v čerstvě vynoveném klubovém autokaru značky Robur (alias Brambůrek) z předměstí Prahy po tradiční trase světových osobností, velkých celebrit, či vojenských přehlídek, po Evropské třídě, přes Vítězné náměstí až k místu obřadu v Pelleově vile.
Už teď předem... GRATULUJEME!