Duben 2008

No zřejmě slušný oddíl, no ?

15. dubna 2008 v 20:18 | STS |  Chvojkovice-Brod
nahoře: Karfík - Chocholoušek - Prouza - Donald - Hudeček - Volejník
dolní řada: Koudelka - Gregor - Malota - Herele - JandaKarfík: "A každýmu z nich jsem tady na tý točně říkal: Neber úplatky, neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho zblázníš, ale je to marný, je to marný, je to marný..."

Chocholoušek: "Vás nepotěším, paní Dostálová, stále kvoká, stále kvoká..."

Hudeček: "Jo, ten chladič je v pořádku, ale budu se vám muset podívat na hlavu, tam to někde teče. Jo pane Kalina, vás nepotěším, pořád to klepe. To víte, nemažete, klepe to!"

Volejník: "Já požaduji opakování ceremoniálu!"

Koudelka: "Nazdar hoši!!! Tak kdepak je ten prďola, co tady čepuje to pivo???"

Nevyjelová: "Manžel tráví většinu času na cestách...."

Karfík: "Koudelka, co to děláš?"
Koudelka: "Já jsem tady... rozklepával nejtek! Já jsem do toho bouchal kladivem a omylem se to zvětšovalo a zvětšovalo až se to zvětšilo, rozpláclo se to. Já si vemu novej!"
Karfík: "Takhle se rozklepaj nejtky, co? Koudelko, já tě sleduju už dlouho, já se kolikrát dívám jinam, ale pořád tě vidím! Ty jsi na nejlepší cestě k Chocholouškovi!"

vedoucí juda: "Jak se jmenuješ?" Koudelka: "František Koudelka."
vedoucí juda: "No tak se na tebe podíváme... Človeče, on stojí jak přibitej! Kdes byl před tím, chlapče?" Koudelka: "STS Chvojkovice - Brod."
vedoucí juda: "No, zřejmě slušný oddíl, no!"

Koudelka: "Když myslíte tedy do počtu, tak já bych to tedy v zájmu celku, kdyby to tedy vzal někdo jinej." vedoucí juda: "No výborně, to je slovo chlapa. Takže jako sedmý nastupuje Koudelka."

Chocholoušek: "Náš ústav se vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, k jakému dochází maximálně jednou (dvakrát, třikrát) za deset let."

člen delegace: "Vy jste František Koudelka? Naše výpočetní středisko Jih se vám upřimně omlouvá, zjistili jsme, že kondiciogramy, které vám už léta posíláme, nepatří vám, ale důchodci Františku Koudelkovi z Příbrami..."

Tonek Trosil: "Když dovolíte, já su Tonek Trósil. Protože přéčinou byla elektrónka E-13 z našeho podniko Katoda Olomóc, přepojuje se k omluvě i naša fabrika."